Agátin hravý festival

20.10.2019

V Praze jsem sice stále, ale málo kdy i s Filípkem. Agátin hravý festival byla příležitost jak si společně užít hezký sobotní den v Praze.

Festival se konal v Národním zemědělském muzeu, což bylo samo o sobě super. Celé muzeum jsme prošmejdili. Nejvíce mě, kromě expozic, zaujal výhled z přístupné střechy. Samotný festival byl v přízemí. Mnoho ale opravdu mnoho her, hraček a zákoutí, kde se všechno dalo vyzkoušet. Úplný dětský ráj. Všem zářily očička a nikdo nevěděl, kam dřív. Děti velmi pozorně sledoval Ježíšek aby věděl, co že se bude hodit pod stromeček. U nás už je jasno. Interaktivní hry máme velmi oblíbené. Z festivalu jsme si na podzimní odpoledne odvezli hru Tajná výprava čarodějů. Tak oba jsme Potterovci. Tahle hra je skvělá v tom, že buď vyhrajete společně, nebo prohrajete oba, když někoho z vás chytí duch Bludovít na noční výpravě. Kooperativní hra, která trénuje paměť.

Na Vánoce jsme objevili novinku od Djeco domino dráhu Zig & Go naprostá bomba od 8 - 99let. Sestavujete si různé dráhy, po kterých jezdí autíčko nebo kulička. Všechny komponenty jsou ze dřeva. Další hit, který si Filda velmi oblíbil jsou magnetické hry. Máme doma velkou magnetickou tabuli mapu světa, kterou skládá formou puzzle. Nově je i mapa ČR a menší hry lidské tělo, vesmír, světová zvířata... Krásné dřevěné naučné hry. My spolu velmi rádi pořád něco hrajme. Teď obzvlášť, díky hrám trénujeme nová písmenka a postřeh. Společně s návštěvníky jsme přímo na festivalu tvořily masky. Djeco má tematické sady kreativních masek. Naprostá bomba, skvěle zabaví nejen děti ale i nás. Frčí u nás ve velkém. Další velmi oblíbenou věcí je u nás paleontologická sada. Kosti dinosaura jsou zalité v ,,sádře,, a vy je pomocí nástrojů odkrýváte ven a následně z nich postavíte kostru dinosaura. (zabaví opravdu dlouho a cena je do 300,-)

Kdo ještě nevíte, co pořídit a čím udělat dětem radost, koukněte na https://www.agatinsvet.cz/  a můžete využít 10% slevu s kódem IGKOZIZIVOT10   

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!