HARD ROCK PRAHA

27.10.2021

PINKTOBER  jsem letos oslavila a zakončila stylově v Hard rock café Prague.

HARD ROCK celosvětově podporuje mnoho charitativních projektů a tak tomu není jinak ani u PINKTOBERU.

Celý říjen mají speciální menu, jehož koupí přispíváte na pacientské organizace. Kromě zážitku z výtečného jídla, a to i pro děti- testováno Filipem, si můžete  odnést krásné suvenýry v podobě oblečení, pinů a třeba náramků. Po celý říjen máte možnost pořídit si tyto věci ve speciální limitované edici přímo pro konkrétní rok. 

Hard rock je pro mě srdcovka! Samotné, místo přímo v centru u Staroměstkého náměstí, má skvělou atmosféru ale teprve po tom, co člověk vstoupí do prostor HR mu padne brada. První uvidíte bar, nad kterým visí velikánká křišťálová kytara. HR má tři patra několik dalších samostatných barů a na každém metru můžete objevovat kytary, oblečení, desky a mnoho dalších věcí, které HR věnovali opravdové rockové legendy. Každý hudební fanoušek by měl tento hudební chrám navštívit, je to opravdu zážitek.

HR je pro mě srdcovna hlavně také proto, že jsem tady již mnohé zažila a právě v těchto dnech je tomu 2 roky, co jsem zde moderovala krásnou akci 20. narozeniny Mammahelpu a koncert Divokýho Billa.

Letí to letí, díky za každý nový zážitek ale především díky HR za další nezapomenutelný večer!  

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!