Lízátkové Poděbrady

27.05.2019

Lízátka od dětí pro děti

Lízátka pro onkoláčky stále fungují. Přispět se rozhodly i děti ze základní školy Václava Havla a T.G. Masaryka z Poděbrad.

Předání bylo neuvěřitelné. Velmi ráda jsem se s dětmi a učiteli setkala osobně. Je to pro mě velmi inspirující, když vidím, s jakým zápalem se děti účastní. Obrovské díky patřím učitelům, kteří učí děti pomáhat druhým. ZŠ Václava Havla a její druháčci měli několik obrovských krabic plných lízátek. Spolu s nimi mi předali pastelky, hry, malovaná přáníčka pro onkologicky nemocné děti. Zazpívali písnička a nahráli dětem video pozdrav.

Na ZŠ T. G. Masaryka mi předali lízátka osmáci, ti měli lízátek nejvíce z celé školy. Velmi rádi i oni pozdravili nemocné děti prostřednictvím video vzkazu.

S Filípkem jsme se zajeli podívat pozdravit do DDM Symfonie. Auto už bylo plné k prasknutí, tak další lízátka jako již několikrát domov pošle.

Prošli jsme si lázeňské město, navštívili muzeum Filmových legend. To byl Filda ve svém živlu. Spousta jeho super hrdinů, ale i Dobby, E.T. a podobně. Při cestě domů jsem se zastavila v Kersku a udělali jsme si procházku známou zahrádkářskou kolonií. Místní hájenka, kde se stále podává divočák se zelím nebo šípkovou byla zrovna v rekonstrukci, v aleji nebylo ,,nablito,, a táta nikam nikoho zrovna nevyvážel ale i tam je tam božský klid. Hrabalova chata zela prázdnotou a já jsem pochopila proč se zrovna tam konaly slavnosti sněženek.

Všechna lízátka byla předána do Motolské nemocnice na dětské onkologické oddělení.

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!