Pátek třináctého

13.04.2018

Pátek třináctého a jeho předzvěsti... Můj pátek třináctého byl ale pravým opakem. Ráno jsme vyjeli směr Praha do salonu Dlouhovlásky, kde se konala druhá část natáčení s televizí Nova. Peťa Valentová mi za Dlouhovlásku, salón, který pomáhá a dělá svět hezčí, předala paruku. Bylo to pro mne trošku překvapení, přeci jen jsem jí ještě neviděla a tak jsem byla zvědavá. Když jsem se viděla poprvé v zrcadle, byl to najednou úplně někdo jiný teda vlastně jiný - já před půl rokem. Najednou jsem měla zpět ty svoje dlouhé tmavě hnědé vlasy a co nejvíc, opravdu vlasy. Paruka od Dlouhovlásky krásně sedí, protože je dělaná na míru a z pravých vlasů. Jednoduše se nasadí a můžu s ní téměř cokoliv. Peťa mi jí přímo na hlavě ještě malinko doupravila a byla ze mě zase dlouhovláska, co si může sáhnout do vlasů, co jí padají do očí. Co si může vlasy natočit, vyžehlit, zapléct cop... co jsem vždycky tak ráda nosila.

Když už jsem měla na hlavě paruku, tak mě čekal i make-up. O ten se mi postarala Lucie Pohlová s výrobky od Mary Kay. S novými vlasy a make-upem jsem byla náhle úplně někdo jiný. Byl to velikánský rozdíl, z plešatého človíčka s krátery pod očima, bílo-zeleným odstínem pleti a bez řas a obočí, byla najednou zase ženská. Televize Nova svým projektem spolu s Dlouhovláskou pomohla čtyřem ženám, cítit se zase jako ženy. Veliké poděkování za nás všechny! Určitě si i ostatní užily svůj den tak jako já a Renatka, co si byla pro paruku se mnou. Samotné natáčení bylo moc fajn s úžasnými lidmi. Navíc mám skvělý pocit, když vidím reakce na paruku, která inspiruje ženy okolo mě k darování svých vlásků na dobrou věc. Domí, děkuji, že jsi po tom šla hned tak po hlavě. Každý váš vlásek může pomoci ženě, či dívce, která o ty své přišla v důsledku vážné nemoci. Často slýchám, že to jsou jen vlasy ale že hlavně zdraví...! To samozřejmě, ale věřte, že s vlasy se bojuje líp. Neříkám, že je nosím pořád, ale prostě pokud potřebujete a chcete být aspoň na pohled zase za tu zdravou, máte je a nebojíte se je použít. Kdo by o mé ztrátě nevěděl, nepoznal by, že jde o paruku. Jsou to tedy opravdu jen vlasy, ale chcete se za ně schovat a nemoc občas skrýt. Vlasy jsou součást našeho života, jsou s vámi vždy a všude a dokonce se o nich píší i muzikály, tak to přeci nemůžou být "jen" vlasy. Navíc nechcete poslouchat o důležitosti hřívy třeba od někoho, kdo jí má sám prodlouženou, mává jí před vámi a snaží se vás přesvědčit, že o vlasy nejde, ty přece dorostou...

Dlouhovláska.cz dělá svět hezčím! 

Přesvědčte se i vy na jejich FB stránkách. Koukněte na videa z předání a uvidíte sami o jak velikánský dobrý skutek jde. Děkujeme s Filípkem i celému týmu Snídaně s Novou a těšíme se na další část natáčení.

https://www.facebook.com/Dlouhovlaska.cz/?ref=br_rsKozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!