PINKTOBER s MAMMA HELP

23.10.2019

Říjen, měsíc boje proti rakovině prsu. Celosvětově známý jako PINKTOBER. Mnoho firem, kaváren, galerií ale i památek se přidává a vyjadřuje tak svoji podporu. Letošní rok se nezisková organizace MAMMA Help zasloužila o to, že 15. a 17.10. svítila Petřínská rozhledna. MAMMA Help letošní říjen slaví své 20. výročí. Již 20 let pomáhá pacientkám s rakovinou prsu. Nejen jim, ale i nejbližším. Tato nemoc změní všem život ze dne na den. Právě MH poskytuje ve svých 8 centrech po celé republice zcela zdarma psychologické poradenství pro pacientky i jejich blízké.

Dlouhodobě s nimi spolupracuji na různých projektech, holky za každé situace táhnou za jeden provaz a to je to hlavní. Velmi mě překvapily, když mě oslovily, zda bych jim odmoderovala narozeninový koncert Divokýho Billa v Hard rock café. Byl to dárek, který jsem jim tak mohla k výročí darovat. Ihned jsem souhlasila. Až později jsem si samozřejmě uvědomila na co, že jsem to vlastně kývla... Neměla jsem, mezi všemi aktivitami, naštěstí prostor na pochyby. Nakonec jsem scénář tvořila dva dny před akcí, přečetla si ho poprvé důkladně pár hodin předem na cestě autem z Hradce. Naučila se důležitá jména, která se stejně na místě změnila. Nakonec myslím všechno parádně vyšlo. S kapelou jsme si příjemně popovídali o všem možném. Stejně jak s dámami z Brainzone. Moc příjemná setkání. Samotný koncert byl výborný, všichni přítomní si ho užili a to hned dvakrát. Celé vstupné šlo právě na MAMMA Help, vybralo se 120 000,- krásný dárek k 20. výročí.


Přeji mnoho dalších let, co nejméně pacientek a co nejvíce dobrých duší, co rády přidají ruku k dílu. Ať se vrací zpět všechno to dobré, co MAMMA Help předává.  

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!