Podzimní BABINEC

20.10.2018

Babinec je, jak napovídá název, akce pro dámy. Již několikátý ročník pořádal butik ZuzEri, sídlící u nás v Jihlavě. Letošní, mám pocit, že už třetí ročník, se přesunul do větších prostor DIODu (divadlo otevřených dveří). Raut měly na starost všechny účastnice, kdo co napekl a donesl. Řeknu vám, mňamky veliké to byly.

Během večera jsme viděly několik módních přehlídek s nejnovější kolekcí značky NUGGO a návrhářky Markéty Kovářové, butiku ZuzEri a nebo originální malované módy od Zuzky Michálkové Zu maluje.

Jelikož byla akce v říjnu, Zuzka myslela i na PINK OCTOBER a tak nechyběla organizace Mammahelp. Ženy vyprávěly o prevenci, o nadaci a učily jak si udělat samovyšetření. Krásu a prevenci propojovala Dlouhovláska. Majitelka pražského salónu Petra Valentová dovezla na ukázku pár paruk, těmi dělá radost nemocným ženám, včetně mě. Já sama jsem mohla přispět svým příběhem a apelovat na prevenci. 

Zuzce bych chtěla poděkovat za krásnou akci, kde panovala přátelská a milá atmosféra. 

Vy všichni jste ve čtvrtek 18.10. museli tu naši GIRLS POWER cítit úplně všude. Na místě každá z nás zářila energií, kterou jsme si vzájemně předávaly. O tom, že společně dokážeme víc, svědčí i má fotka s vámi, kde máme všechny nalakované 3 nehty a podpořily jste tak můj projekt #3zazivot. Děkuji.


Ženy dokáží zázraky a ještě u toho umí dobře vypadat...


Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!