Praha

09.01.2019

Včera jsem měla v Praze spoustu aktivit. Vyjela jsem ráno hned před šestou hodinou, přes noc napadlo spoustu sněhu. D1 byla naštěstí průjezdná. Začala jsem den v příjemné kavárně s kamarádkou.

Na Karláku jsem potřebovala vyřídit na onkologii pár věcí a rovnou se zastavila u Káji. Mojí spolubojovnice a sparing partnerky při chemoterapiích. Tahle bezva holka si to celé dává znova a právě včera měla svojí první dávku. Byla jsem ráda, že jí mohu být nablízku. Sama moc dobře vím... Je to obří statečné srdce a věřím, že bude všechno dobré, i když ne dokonalé!!!

Oběd jsem si dala s mojí druhou Kájou. Je to moje slunce v duši. Odpoledne mne pak čekal program, kvůli kterému jsem do Prahy přijela... Měla jsem tu čest představit letošní trička pro Avon pochod. Jsem nadšená! Opět super materiál, korálová barva doplněná nápaditou kapsičkou. Samozřejmě ladí s pánskými i dětskými a tentokrát více, než kdy jindy. Na akci jsme se společně dojali nad klipem You raise me up a já si zase uvědomila, jaké mám štěstí. Štěstí muška jenom zlatá, tak si považujme těch chvilek, kdy je nám fajn.

Na pochod už se těším a věřím, že se uvidíme.


Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!