SECRET GALA DINNER HAPPY HEARTS

22.06.2019

Bylo mi ohromnou poctou přijmout pozvání od mé kamarádky Káji Bosákové (spoluzakladatelky nadace Happy Hearts) na Gala dinner v Praze na Žofíně.

Jedná se o velikou společenskou událost, kde se draží nejrůznější věci na stavbu škol už nejen v Nepálu, ale i dalších zemích postižené živelnými katastrofami. Které bohužel sama Petra v roce 2004 sama v Thajsku zažila a přišla tak o svého snoubence. Petra se po této tragédii rozhodla pomáhat právě dětem, které taky zažily nějakou přírodní katastrofu.


Je to v souvislosti s pointou večera veliká malichernost, ale už od názvu se přeci říká hodit se do gala... Už týdny dopředu jsem tedy trochu přemýšlela, co na takovou slávu na sebe. Z mého šatníku mi v rámci hormonální léčby nic není, ale jak já jsem šťastná, že mohu vůbec řešit tyto obvyklé životně naprosto nepodstatné věci. Nakonec jsem tedy zvolila dlouhé černé šaty. Tím přece nic nezkazím, sice jsem je měla dopnuté jen tak tak, ale měla.


Celý večer to byla přehlídka nádherných, jedinečných modelů od nejrůznějších návrhářů, až oči přecházely. Tentokrát to bylo ještě speciálnější, než jindy. Světově uznávaná filantropka a zakladatelka Petra Němcová slavila narozeniny. Celý sál zpíval Happy B-day song. Holky Kája s Peťou byly sladěné do zlata a moc to oběma slušelo. To, jak jsou to nádherné ženy, o tom psát nemusím, ale ráda bych napsala o tom, jak moc úžasné jsou tím, co všechno dělají pro ostatní. Kolika dětem již pomohli, kolik škol už postavili a to doslova vlastníma rukama. K dnešnímu dni již postavili 257 škol ve 12 zemích, které slouží 109 000 dětí a mají vliv na 1 190 000 členů komunity. Exkluzivním partnerem Happy Hearts je americká All Hands and Hearts. V tento báječný a pro mě rozhodně nezapomenutelný večer se sešel plný sál úžasných lidí, kteří přišli Happy Hearts podpořit. 16 220 000 Kč je rekordní výtěžek tohoto charitativního večera na další školy. Neuvěřitelná částka, která pomůže. Díky lidem jako je Petra a Kája a všichni dobrovolníci, mohou chodit děti do školy.

Děkuji, že jsem mohla být u toho Kájí


https://www.youtube.com/watch?v=pV4PqYsFIyk
https://www.youtube.com/watch?v=HdtXHB05WYo
Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!