Sifty vydává knížku: Příběhy O Rakovině

16.09.2021

Moji milí, 16.9. byl velký den- Sifty.eu křtilo svojí knihu #pribehyo 


PŘÍBĚHY, o kterých se běžně nemluví.
#PŘÍBĚHY O jsou reálné příběhy lidí, kteří přichází do styku s onemocněním. Ať už v roli pacienta, partnera nemocného, příbuzných, blízké osoby či přítele, lékaře, psychoterapeuta nebo jiného odborníka.


O SIFTY

Jsme organizace zabývající se vzděláváním v oblasti zdraví a zdravotnictví. Naším cílem je zlepšit zdravotní informovanost natolik, aby měl každý alespoň takové základní zdravotní informace, aby se vyhnul případným potížím z neznalosti. Včasná reakce je totiž rozhodující. Věříme, že existuje "zdravotní základ", který by měl znát každý. Jednoduše, přehledně, srozumitelně a z ověřených zdrojů.

NINA FORMÁNEK JAGANJACOVÁ

Zakladatelka 

Nina absolvovala v roce 2014 London School of Economics and Political Science. Během studií pracovala na pracovišti HIV v UNICEF v Kazachstánu, na Stálé misi ČR v OSN v NYC a po ukončení studia pak pracovala pro Evropskou komisi v oddělení ukazatelů zdraví DG Santé.
Nina pomocí Sifty usiluje o pozitivní dopad na společnost, a to tím, že kombinuje to, co považuje za nejdůležitější: zdraví a vzdělání.


Nině se povedlo vydat tuhle skvělou knihu! Je za ní obrovský kus práce a holky jí věnovaly velké množství času. To vše se v knize odráží, jsem na vás moc pyšná!! Děkuji za vás Knížka #Příběhy o rakovině je komplexním praktickým průvodcem pro všechny, kteří s rakovinou přichází do styku. (Ať už jako pacient, rodič pacienta, dítě pacienta, lékař, kamarád, nebo někdo, kdo chce vědět o prevenci)V knize najdete 10 silných příběhů včetně mého.

Každý příběh je jiný a každý z nich stojí za váš čas. Věřte, že vám ukáží o čem všem život je. Třeba povzbudí nejen vás, ale i někoho ve vašem okolí, kdo to zrovna fakt potřebuje. Kromě příběhu v knize najdete opravdu komplexní informace (prevence, léčba, právní věci, lékařské pojmy, rady od @progaudia )Mě a mé rodině by kniha v začátcích velmi pomohla a víte co? Pomůže i teď! Podpořte práci, která pomáhá Děkuji všem zmíněným, kteří otevřeně sdílí svůj nelehký příběh. Neskutečně si vážím vaší otevřenosti i přes to, že jste si to sepsáním vlastně prožili znovu Zdraví, lásku nám všem .

Knihu můžete koupit ZDE : 

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!