Silná 12ctka

24.05.2019

Ráno jsem měla vyřizování v Praze, dálnice byla tragická, no a mě čekala ještě cesta v Prahy rovnou do Brna. Teda řeknu vám, pátek a tato trasa, to je opravdu pro psychicky zdatné jedince. Ještě, že já vůbec nejsem vzteklá, neřeším, proč se jaké auto tam, či onam cpe. Proč se kamiony předjíždějí ve stoupání, nebo proč celý den na zůžených úsecích nikdo nepracoval.

Do Brna jsem dojela ale mnohem větší zázrak byl, že se Denči a Markovi podařilo uspořádat benefici fotek charitativního projektu Silná 12ctka. Celý projekt je o 12 onkologických pacientech a jejich příbězích. Jsme na fotkách zachycení, tak jak je nám nejlíp a s tím, co nás během léčby drželo nad vodou. Fotilo se od loňského roku až doposud. Moje fotka je z období, kdy mi bylo úplně nejhůř, z období silných chemoterapií a tak trochu na prvopočátku léčby. Nejsem na fotce sama ale s Filípkem. Je to jedna z mých nejoblíbenějších fotek a je nepopsatelný pocit dívat se na ní. Vidět sebe sama před rokem, kdy jsem nevěděla, zda se vernisáže dožiju. Bohužel z 12 nás zůstalo již jen 11. Celá akce byla věnovaná právě silnému Markovi, který svůj boj prohrál. 

Odpoledne bylo pořádané na farním dvoře v Lišni, kde byl bezva program i pro děti. Všichni jsme se rádi viděli nebo se teprve seznámili.

Fotky budou dále putovat do pražských kaváren, kde budete moci i přispět. Výtěžek půjde na dětský onkologický nadační fond Krtek.

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!