Varšava

06.11.2019

Po dlouhé době jsem zase někam letěla. Ten osvobozující pocit, co já vždycky z cestování mám je k nepopsání. Neskutečný příval čerstvého vzduchu a vůně nepoznaného je pro mě omamný koktejl.

Tentokrát jsem letěla pracovně na otočku do Varšavy. Měla jsem tu čest fotit jeden projekt spojený s parfémem. Je to hodně zvláštní, jak mi mě osud zase vrátil zpět před foťák. Opravdu velmi zvláštní, když se občas zamýšlím nad mými životními cestami. Jsem tam, kde mám být a to je důležité. Nejdůležitější je totiž to, že vůbec jsem. Bla bla si asi teď říkáte... Pořád dokola, ale ono to tam je.

Byla jsem parta 8 ženských, které se vůbec nebo jen okrajově znaly. Společný čas jsme trávily převážně vyprávěním našich příběhů. To mě na cestování taky velmi baví. Setkání s novými lidmi, jejich zkušenosti, příběhy a osudy. Měly jsme společnou večeři a ráno vstávali a rychle do studia. Tam na nás čekala veliká spousta lidí z celého teamu. Stylisti, makeup artisti, kadeřníci, technici, produkce, asistenti a fotografka. To mě byla veliká část fotit právě s touto paní. Celý team byl naprosto skvělý a velmi, velmi profesionální. My první tři vlaštovky jsme měli v poledne hotovo a letadlo zpět letělo až v 19h, ta jsme vyrazili alespoň na rychlou prohlídku Varšavy. Konkrétně do Starého města. Viděly jsme Královský palác, Rynek Starého města, hradby a hrad. Natrefily jsme na zajímavý suvenýr, malou dřevěnou skřínku, která hrála různé melodie. Mezi nimi i Harry Pottera, ten byl ale v několika obchodech vyprodaný. Měly jsme jasný úkol, nemůžeme odletět bez skříňky. Nakonec se podařilo a sehnaly jsme pozytywku, jak se skříňce říká.

Filípkovi udělala opravdu radost. Varšavu jsem si moc užila, po všech směrech a jsem ráda za nová setkaní. 

Kozí život
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!